Wyjście do Teatru ”Buffo” 14.10.2013r.

 „Byłam na widowisku muzycznym p.t. ”METRO” w Teatrze ”Buffo” .Mimo tego ,że się spóźniłam obejrzałam bardzo dużo ciekawych scenek z tego momentu, gdy ktoś nieznany staje się sławny, lub gdy nie wybierają nikogo na scenę. Był to teatr o początkującej swoją gra młodzieży, z której szydził dyrektor teatru i prowadzący zajęcia z tańca i śpiewu pan ,którego grał Mariusz Czajka, aktor komediowy.

Myślę ,że z tej tańczącej, śpiewającej czasem w zawieszeniu młodzieży rosną nowe talenty Janusza Józefowicza, podobnie jak była to Edyta Górniak, Robert Janowski, Katarzyna Groniec ,Dariusz Kordek, lub wiele twarzy znanych i pokazywanych w międzyczasie i teraz w telewizji i w różnych teatrach. Jest to dobry pokaz ,zauważenie ich mocnego głosu i ciekawej barwy ich głosu, gdyż powtarza się szansa tych wymienionych powyżej nazwisk na taką samą karierę nie tylko w ”Buffo”.

Sztuka jest sygnałem o młodych ludziach, ich marzeniach. Jest nie tylko dla nich, bo piosenki te śpiewało się już więcej niż dwadzieścia lat temu i są nadal świeże ważne .Nie zniknęły .To tylko nowi wykonawcy zaczęli je śpiewać.”

Hanna P.