Dziewczyna z Szafy

„Dziewczyna z Szafy to nietypowa opowieść o różnych rodzajach samotności

Rodzice ojciec i mama zmarli i synowie Jacek i Tomek zostali sami w domu i ogarnęła ich samotność. Jackowi pozostało zaopiekować się chorym Tomkiem któremu trzeba pomóc żyć

Tomek wyszedł z domu i oddalił się od zamieszkania i siadł na ławce .

A potem przyjechał radiowozem policjant zabrał go domu i przyprowadził do drzwi .

J kazał przypilnować Jackowi żeby nie wychodził z domu .

Jacek zapukał do drzwi starszej sąsiadki czy nie zaopiekuje się Tomkiem .

Bo on musi wyjść. Ona powiedziała tylko raz .

A potem druga sąsiadka Magda wypuściła królika aby popełnić samobójstwo

otruciem się gazem z kuchni. Starsza sąsiadka która wyszła na korytarz zapalić papierosa ,

wyczula gaz ulatniający się z mieszkania. Zawiadomiła dzwoniąc na Pogotowie Gazowe,

Pogotowie Ratunkowe ,Policję. Żeby uratować młodą sąsiadkę Magdę i sąsiadów przed wybuchem i pożarem .Pogotowie Ratunkowe zabrało młodą sąsiadkę Magdę do Szpitala .

Magda mieszkając sama w mieszkaniu kładła się szafie i uspokajała się rozmyślając o różnych przeżyciach. Jacek żeby zarobić na życie pisał na komputerze i przeglądał Internet

I wychodzi z domu w poszukiwaniu pracy. Jacek zabiera Tomka do Szpitala aby lekarz zaopiekował się chorym i wyleczył. Tomek przebiera się za lekarza i ucieka ze Szpitala.

Potem  dzwonią ze Szpitala że Tomek uciekł. Magda żeby się zemścić nabiera starszą sąsiadkę że w mieszkaniu się pali światło. Wtedy do stojącej szklanki na korytarzu nasypuje lek .Sąsiadka idąc i wracając mówi że się nie pali światło i wypija szklankę kawy. A potem ma różne zjawy ,urojenia .Wieczny podrywacz Jacek jego autystyczny ale niezwykle uzdolniony brat Tomek i ekscentryczna sąsiadka Magda spotykają się przypadkowo. Gdy Jacek nie ma z kim zostawić brata puka do drzwi młodej antropolog. W krótce okazuje się że bohaterów połączy szczególna więź.”

                    .  .

  Edward  L.